fbpx

novinka cz

Outlet Arena Moravia otwiera swoje podwoje 10 maja

Drodzy Klienci,

Nie chcemy tego krzyczeć, ale… Możemy na nowo otworzyć nam bramy, do świata mody i stylu, do świata modnych zakupów! A jak by to było, gdyby został ponownie otwarty, gdyby nie był stylowy i nie miał odpowiednich ocen? Plus po chwili, prawda?! Tak więc, skracając licznik z ostatnimi pozostałymi dniami, przygotowaliśmy dla Ciebie następującą wiadomość: Zróbmy to stopniowo! Czego możesz się spodziewać?

Po pierwsze, jest nas „jeszcze jeden” - tak, zdecydowaliśmy się jeszcze bardziej rozszerzyć różnorodną ofertę marek. Daj się zaskoczyć i po raz pierwszy przyjdź do naszego sklepu w poniedziałek, 10 maja, w nowo otwartym sklepie.

Druga nowość to nowa usługa. Myśli o tych, dla których świat mody i tego, co jest W i co jest noszone, jest czasami zagmatwany. Fashion Sisters, Hanka i Petra pomogą Wam poznać modne topy i poznać wskazówki dotyczące najmodniejszych trendów. Nasze dwie nowe twarze. Przygotowali dla Ciebie swojego bloga z modnymi pomysłami i niekończącymi się inspiracjami. Poza tym są to miłe koty, więc nie możesz się doczekać, co te dwie siostry dla Ciebie przygotują.

Nasz blog: blog.outletmoravia.cz

Będziesz zadowolony z ich pierwszego pomysłu. Hanka i Petra organizują dla nas konkurs o vouchery do Outlet Arena Moravia o wartości 10 000 koron. Przyjdź pożegnać się ze spodniami dresowymi i odzieżą domową, przewietrzyć garderobę i wymienić stare ubrania na nowy, świeży wiosenny strój. Przychodzisz do nas ze swoją przyjaciółką, rodzeństwem, mamą lub inną partnerką zakupową. Stylista mody Luděk Šmehlík z przyjemnością pomoże Ci w zakupie. Zwycięzcy otrzymają kupon na 5000 koron, łącznie 10 000 koron. Śledź nas w sieciach i na blogu, aby poznać szczegóły i podane zasady gry. Każdy może wygrać! Dlaczego by tego nie spróbować?

10 000 CZK - Mogą być Twoje! Graj na Facebooku.

Oprócz tych nowości nasi sprzedawcy przygotowali dla Ciebie wiele dodatkowych rabatów i wydarzeń, które umilą Twoje zakupy u nas.

P.S.: To wciąż my. I tak, oprócz zapierającej dech w piersiach mody i bezkonkurencyjnych cen, przykładamy dużą wagę do naszych standardów. Dokładnie myjemy i dezynfekujemy wszystko, od kliknięć po terminale płatnicze. Certyfikat SafeGuard to dowód, że możemy to zrobić i traktujemy to poważnie, dbając o Ciebie i Twoje zdrowie. Robimy też wszystko dla Twojej wygody - u nas parking jest bezpłatny, a ilość miejsc wystarczająca. Jesteśmy, że tak powiem, na świeżym powietrzu, więc nie wahaj się i ciesz się nami po roku przymusu i cierpień związanych z modą. Czekamy na Ciebie.

Piękne wiosenne dni, pełne inspirującej mody. Twój Outlet Arena Moravia KRÓLESTWO MODY I STYLU.

Ta witryna korzysta z plików cookie, aby polepszyć doświadczenie przeglądania i zapewnić dodatkową funkcjonalność.

Zrozumiałem