fbpx

novinka czOMFG

Pierwsza w tym roku SUPERSTŘEDA przyciąga duże rabaty

Przyjdź na zakupy! Już w środę, 26 maja 2021 r., Twój Ostrava Outlet Arena Moravia oferuje popularną imprezę zakupową SUPERSTŘEDU. Skorzystaj z tego dnia i otrzymaj outlety z dodatkowym rabatem!

W tym dniu do już gwarantowanego rabatu 30% na kilka marek zostanie dodany dodatkowy rabat lub promocja ilościowa. W przypadku jednych marek będzie on dotyczył wybranego asortymentu, dla innych całego asortymentu. Zaangażowane sklepy i towary na stoiskach zostaną oznaczone naklejką SUPERSTŘEDA i są to na przykład marki Adidas, Bushman, Esprit, Fade reprezentujące Calvin Klein i Guess, Gas, MARC´O POLO, Mustang, Pepe Jeans, s .Oliver i słodki świat Sweet Story, Tchibo, Optics Lunettes czy czekoladowy świat Lindta.

Z pewnością mile zaskoczy Cię zróżnicowana oferta odzieży funkcjonalnej na wędrówki, asortyment outdoorowy oraz wyprzedaż kolekcji wiosennych. A jeśli nie byłeś z nami od ponownego otwarcia, nowy sklep Calzedonia Intimissimi sprawi, że będziesz szczęśliwy.

Zawsze możesz wygodnie i wygodnie kupić u nas sport, wypoczynek, elegancką odzież i luksusową modę, kosmetyki naturalne, biżuterię, słodycze premium czy wyposażenie domu i nie tylko. Więc poznaj letnią pogodę!

Ta witryna korzysta z plików cookie, aby polepszyć doświadczenie przeglądania i zapewnić dodatkową funkcjonalność.

Zrozumiałem