fbpx
novinka

ZAKUPY to Prima w Outlet Arena Moravia

Czy też to wiecie, nasi drodzy klienci?

Chcesz dokonać zakupu naprawdę tanio, więc czekasz na odpowiedni moment. Kiedy odbywa się prawdziwa impreza rabatowa. A ona jest tutaj właśnie teraz!

Organizujemy dla Was pierwszy rok wyjątkowej imprezy Prima SHOPPING. Dlatego w tygodniu od 14 do 20 czerwca serdecznie zapraszamy do królestwa mody i stylu – Outlet Arena Moravia, gdzie czekają na Was prawdziwe rabaty i specjalne wyprzedaże!

Mamy naprawdę korzystne zakupy towarów takich marek jak Puma, Mustang, Pepe Jeans, Lindt, Home and Cook, Burger King, Bushman, Fade, Esprit, Calzedonia Intimissimi, Trespass, Alpine Pro czy Boxeur des Rues. Możesz rozpoznać wszystkie zaangażowane sklepy dzięki plakatowi Prima SHOPPING w witrynie sklepowej.

Kulminacją całego wspaniałego wydarzenia będzie czwartek 17 czerwca, kiedy to zadbamy o Państwa stylowe powitanie w formie powitalnego drinka. Tego dnia można również spotkać się i zrobić zdjęcie z Evą Burešovą, gwiazdą serialu Slunečná, od 14.00 do 17.00. A jeśli tego dnia zapłacisz za zakupy kartą MasterCard, możesz wygrać jedną z nagród w losowaniu co godzinę od 11:00 do 19:00. To Prima, prawda? A to nie koniec! Możesz również liczyć na prezenty i losowanie ciekawych nagród, daj się zaskoczyć.

Z regulaminem konkursu można zapoznać się TUTAJ.

UWAGA! Dzięki książce rabatowej możesz otrzymać zniżki na zakupy. Możesz go odebrać u nas bezpłatnie w strefie lounge lub online na www.primanakupy.cz. Możesz go również znaleźć w książeczce z kuponami w suplemencie Blesk. Nie wahaj się i przyjdź i ciesz się Prima SHOPPING.

Zakupy w outletie są świetne, prawda?

UWAGA! Dzięki księdze rabatowej możesz uzyskać zniżki na zakupy. Możesz go odebrać u nas bezpłatnie w strefie lounge lub online na http://www.primanakupy.cz. Można go również znaleźć w książeczce kuponów w dodatku Blesk. Nie wahaj się i przyjdź i ciesz się Prima SHOPPING.

Rabaty będą wyświetlane od 14.6.2021 - śledź nas.

Ta witryna korzysta z plików cookie, aby polepszyć doświadczenie przeglądania i zapewnić dodatkową funkcjonalność.

Zrozumiałem