fbpx
novinka new

Rozdajemy w najbliższą sobotę

Rozdajemy! I wynagradzamy Cię za Twoją przysługę

Lubimy modę i styl. A jeszcze bardziej będą Cię bawić, możesz nam zaufać. Zbliżają się trzy wyjątkowe soboty zakupowe, w których możesz robić zakupy w Outlet Arena Moravia i nadal być nagradzanym za zakupy u nas!

Nie bez powodu upalne letnie dni wymagają odpowiedniego orzeźwienia i odpoczynku. A jeśli nie nad wodą, to w naszych klimatyzowanych sklepach. Dlatego w sobotę 26 czerwca, 3 lipca i 10 lipca udasz się również na letni outlet, aby uwieść się i zdobyć atrakcyjne nagrody w postaci bonów upominkowych. W sumie mamy dla Ciebie bony podarunkowe na 300 000 koron. Każdy, kto kupi ponad 1000 koron, może spróbować szczęścia w rysowaniu balonów. Kupony, których dotyczy losowanie, to 100 koron, 200 koron, 500 koron lub 1000 koron na zakup i można je otrzymać za paragonem. Ponieważ nasze wydarzenia rozdajemy! chce grać fair, każdy kupujący może wziąć udział w losowaniu tylko raz w daną sobotę. Więc możesz mieć szczęście!

W letnie dni zapierająca dech w piersiach sprzedaż wciąż trwa. Twoje ulubione marki Fade, Adidas, Puma, Desigual, Fade Clearance, Esprit, Alpine Pro i inne mają zawrotne rabaty do 80%. Ponadto zakupy na świeżym powietrzu w Outlet Arena Moravia można uprzyjemnić, siedząc w jednym z ogrodów tutejszych restauracji.

Jeśli nie wiesz, jesteśmy otwarci od 10:00 do 20:00 bez ograniczeń. Pobliskie zamknięcie z powodu remontu mostu na Odrze dla kupujących od strony Hlučína jest wyraźnie zaznaczone, warto się tu zatrzymać.

Ponieważ możemy docenić twoją przychylność.
Wspaniałe letnie dni!

Ta witryna korzysta z plików cookie, aby polepszyć doświadczenie przeglądania i zapewnić dodatkową funkcjonalność.

Zrozumiałem