fbpx
690x388

Zapraszamy na spotkanie tuningowe oraz supersportowe auta i motocykle

Już w sobotę 24 lipca zapraszamy na spotkanie wszystkich, których urzekł dźwięk przerażonych rur oraz piękno supersmarujących samochodów i tuningowych parafii - na Outlet Rideout.

Wydarzenie rozpocznie się o czwartej. Oprócz wystawy tuningowych i supersportowych samochodów i motocykli, czeka nas ciekawy program towarzyszący, w którym wystąpi Marek Kalus, który na Triumph Daytona 675 2010 zademonstruje swoje często denerwujące sztuczki. Miłośnicy pokazów ucieszą się, że Marek jako jedyny na świecie jeździ na tym motocyklu wyścigowym. I to nie wszystko! Akcja jest o wiele ważniejsza i nakłada się, ponieważ…

W ramach dobrowolnego wpisowego wpłacisz kwotę, jaką zapłacisz, aby pomóc dwudziestotrzyletniemu Filipowi Vlkowi, który rok temu w lipcu miał poważny wypadek motocyklowy i w niefortunnym splocie został sparaliżowany i sparaliżowany. zależny od wózka inwalidzkiego. Zebrane pieniądze zostaną przekazane Filipowi na rehabilitację oraz specjalnie przystosowany samochód, który pomoże rozwiązać codzienne wyzwania, jakie stawia mu życie. Z tego powodu organizatorzy wydarzenia włączyli kurs pierwszej pomocy jako jeden z punktów programu. Powinno to rzucić światło na to, jak reagować szybko i poprawnie w sytuacjach, w których w grę wchodzą minuty gry i odpowiednie racjonalne reakcje. Dowiedz się, jak i kiedy nie manipulować poszkodowanym. Będzie można spróbować masażu serca na manekinie pod okiem MUDr. Jan Karczmarczyk, szef ratownictwa w Trzyńcu. A dowiesz się, jak mogą pomóc rannym. Organizatorzy Włącz to! chcą więc podnosić świadomość na temat ratowania życia i zdrowia uczestników ruchu, aby skutki tych wypadków były jak najmniejsze. A historii takich jak Filipa było coraz mniej.

W ciągu dnia odbędzie się również kilka konkursów: na najniższy samochód, tzw. Car limbo, konkurs na ile osób zmieści się w jednym samochodzie, a kto przejedzie najwolniejsze 10 metrów na motocyklu. Jesteśmy już podekscytowani, kto wygra! Wieczorny program obejmuje specjalny pokaz Bike Life, w którym Josef Miča, zawodnik w samochodzie z Markiem Kalusem na motocyklu, zadba o swoje emocje podczas swoich driftów.

Outlet Arena Moravia zapłaci 5 koron na konto Filipa za każdego klienta, który odwiedzi sklep do godziny 17:00 w sobotę. Lubisz też piękne samochody, motocykle i adrenalinę? Postaw na Outlet Rideout i wesprzyj z nami szczytny cel.

Ta witryna korzysta z plików cookie, aby polepszyć doświadczenie przeglądania i zapewnić dodatkową funkcjonalność.

Zrozumiałem