fbpx
novinka1

Nadchodzi Tommy Hilfiger!

Nasi drodzy klienci, to naprawdę jest - mamy dla Was wspaniałą wiadomość. Tommy Hilfiger w końcu przybył do Ostrawy, aby Cię zobaczyć! Negocjacje dotyczące jego reprezentacji w Outlet Arena Moravia dobiegły końca. Już teraz możecie spodziewać się sklepu o powierzchni 350 m2, który z Was przyjdzie do nas pierwszy? …Kiedy?

Wielkie otwarcie odbędzie się w czwartek 9 września. W jej trakcie dostaniesz ekskluzywne stylowe ciuchy z warsztatu słynnego projektanta Tommy'ego Hilfigera. Wielkie otwarcie obejmuje również orzeźwiające drinki powitalne i przekąski.

Zza kulis możemy zdradzić, że od dawna interesujemy się reprezentowaniem tej znanej marki. Nie wspominając o - Tommy Hilfiger to jedna z najbardziej znanych marek na świecie i jest bardzo popularna w Czechach. Ponadto, jak zawsze, można znaleźć jej kolorowe i różnorodne kolekcje w atrakcyjnych cenach outletowych.

Przyjdź i kup jeden z pierwszych pięknych produktów tej wiodącej światowej marki lifestylowej, a także ciesz się wyjątkową świąteczną atmosferą - już 9 września!

Żyjemy w modzie, przyjdź i ciesz się otwarciem z nami!

Ta witryna korzysta z plików cookie, aby polepszyć doświadczenie przeglądania i zapewnić dodatkową funkcjonalność.

Zrozumiałem