fbpx
novinka1super

Ostatnie Super środy tego roku czekają na Ciebie w Outlet Arena Moravia

Przygotowujemy je dla Was w środę 15 i 22 września, a dadzą Wam możliwość zakupu modnych produktów outletowych z korzystnym dodatkowym rabatem. To ostatnie Superśrody w tym roku, więc nie wahaj się i przyjdź do nas kupić jak najtaniej!

W dwie wspomniane środy wrześniowe do gwarantowanego już 30% rabatu dla ponad trzydziestu marek zostanie dodany dodatkowy rabat lub promocja ilościowa. W większości naszych sklepów możesz liczyć na dodatkowe rabaty na cały lub wybrany asortyment, rabaty ilościowe i wiele więcej.

Jak zwykle podczas Superstřed, sklepy i towary na stoiskach będą wyraźnie oznaczone naklejką Superstředa, więc na pewno ich nie przegapisz. Należą do nich na przykład Twoje ulubione marki Adidas, Alpine Pro, Calzedonia, Fade (z pożądanymi markami Calvin Klein i Guess), Fann Parfumerie, Jewellery Aurum, Sam 73 lub s.Oliver i inne…

Oprócz stylowych ubrań i sezonowych towarów znanych marek, do sklepów dołączył również Superstřed, który pomoże Ci powoli przygotowywać mniejszą i większą uwagę dla najbliższych pod choinką. :) Po prostu nie zabraknie ładnych kawałków w ofercie biżuterii czy np. zegarków i luksusowych perfum.

Więc wpadnij do nas w nadchodzące środy!

Ta witryna korzysta z plików cookie, aby polepszyć doświadczenie przeglądania i zapewnić dodatkową funkcjonalność.

Zrozumiałem