fbpx
novinka plkys

BLACK FRIDAY powraca

Czy chcesz uniknąć przedświątecznego zgiełku? Przeraża Cię ganianie za prezentami na ostatnią chwilę? Brakuje Ci inspiracji i pomysłów na to, jak sprawić przyjemność swoim bliskim? Nie chcesz wydać fortuny na prezenty pod choinkę?

Przyjdź od poniedziałku 22 listopada do niedzieli 28 listopada do Outlet Arena Moravia na BLACK FRIDAY zakupy. Przekonamy Cię, że kupowanie prezentów pod choinkę wcale nie musi być czasochłonne ani kosztowne, oraz, że robienie zakupów to wielka zabawa!

W Outlet Arena Moravia znajdziesz wszystko dla swoich bliskich pod jednym dachem. Uprzejme i doświadczone asystentki sprzedaży pomogą Ci w sklepach z wyborem odpowiedniego rozmiaru, kombinowaniem poszczególnych części odzieży oraz podpowiedzą, co ucieszy panów lub czym uradować płeć piękną od najmniejszych księżniczek po eleganckie damy. U nas kupisz także gustowne artykuły gospodarstwa domowego. Oryginalną biżuterię, luksusowe perfumy… a ponad to trendy ubrania dla wymagającej młodzieży. Wszystko wygodnie i po atrakcyjnych cenach. Outlet Arena Moravia ma dla Ciebie po prostu BLACK FRIDAY dni pełne zniżek i atrakcyjnych cen.

Nie czekaj na ostatnią chwilę. Już teraz zorganizuj sobie wszystko, co niezbędne na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia pełne radości i spokoju ducha.

Ho ho ho! Święta już niebawem.

Ta witryna korzysta z plików cookie, aby polepszyć doświadczenie przeglądania i zapewnić dodatkową funkcjonalność.

Zrozumiałem