fbpx
Sparkys logo BASIC blue 3Dmedved180

Pn.-Ndz. | 9:00 - 20:00
+420 720 942 268
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sparkys.cz

Pokaż lokalizację

Sparkys

W SPARKYS dostarczamy naszym klientom zabawki bardzo dobrej jakości, które swoim wyglądem, funkcjonalnością i materiałem spełniają wymagania rodziców i dzieci. Oferujemy unikalne na czeskim rynku zabawki i upominki dostępne wyłącznie w sklepach SPARKYS. Tutaj znajdziesz zabawki dla wszystkich grup wiekowych, ponieważ wierzymy, że każdy raz na jakiś czas musi się pobawić.

Kilka razy w roku dostarczamy Państwu najlepszy wybór wszelkiego rodzaju produktów w wyjątkowo niskich cenach. Te zabawki i upominki prezentowane są w sezonowych katalogach, które można znaleźć w formie elektronicznej na naszej stronie internetowej lub w formie drukowanej w sklepach.

W ciągu roku przygotowujemy również różne promocje cenowe, zawsze na określony rodzaj towaru, tak aby wszystko było dostępne dla każdego.

Nasz profesjonalnie przeszkolony personel zawsze chętnie pomoże klientom w wyborze zabawek. Dlatego nigdy nie bój się prosić ani prosić o radę.

Pamiętaj, że jesteśmy tu dla Ciebie.

AKTUALNE RABATY I TOP OFERTA

Sparkys

Letní katalog Sparkys

Akce
1. 5. - 31. 7. 2024

Nový Letní katalog je plný různých akcí a novinek. Součástí katalogu je i soutěž pro děti - pojmenuj TOP hračky ve Sparkys katalogu. Platnost...

Więcej informacji Do obchodu

Sparkys

Outlet Arena Moravia
Hlučínská 1170
Moravská Ostrava

GPS:
49.8603172N,
18.2563325E

Zobrazit na 3D Mapě