fbpx
guty

Guty

Marzysz o doznaniach smakowych, po które nie musisz się już nigdzie tłuc? Szukasz miejsca, w którym możesz dobrze zjeść w przyjemnym otoczeniu i za rozsądną cenę? Czy chcesz odkrywać nowe smaki i za każdym razem chcesz mieć je na talerzu w kilka minut? Witamy w świecie nowoczesnej kuchni azjatyckiej GUTY!

Specjalizujemy się w kuchni chińskiej i wietnamskiej, ale nie boimy się ulubionych czeskich potrawy i dań z grilla. Swoją ofertę przygotowujemy ze świeżych surowców najwyższej jakości, które są wybierane dla nas przez sprawdzonych dostawców.

Nie mamy nic do ukrycia przed wzrokiem naszych klientów. Nasza kuchnia jest zawsze otwarta, a cały proces przetwarzania żywności odbywa się na Twoich oczach. Doświadczeni kucharze w naszych restauracjach monitorują nowoczesne trendy kulinarne i podczas przygotowywania dań używają minimalnej ilości tłuszczu.

W Czechach zadowoleni klienci znają nas już prawie dwadzieścia lat, a smak nowoczesnej kuchni azjatyckiej rozprzestrzenia się za granicę. Nasze restauracje można znaleźć w Polsce lub na Słowacji. Więc posmakuj i przekonaj się, co znaczy GUTY!

Ta witryna korzysta z plików cookie, aby polepszyć doświadczenie przeglądania i zapewnić dodatkową funkcjonalność.

Zrozumiałem

Guty

Outlet Arena Moravia
Hlučínská 1170
Moravská Ostrava

GPS:
49.8603172N,
18.2563325E

Zobrazit na 3D Mapě