fbpx
mustang

Pn.-Ndz. | 10:00 - 20:00
+420 558 668 373
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.mustang-jeans.com

Pokaż lokalizację

Mustang

MUSTANG JEANS: PRAWDZIWA HISTORIA

Zawsze najlepiej jest być ze sobą szczerym. Dlatego w MUSTANG jeans zawsze trzymamy się wartości takich jak uczciwość i autentyczność. Poza tym koncentrujemy się, aby nasze kroje i rozmiary zawsze do Ciebie pasowały, zawsze znajdziesz u nas dżinsy, które będą idealnie pasować do Twojej osobowości. W 1948 roku Albert Sefranek wymienił 6 butelek alkoholu na 6 oryginalnych amerykańskich dżinsów i w ten sposób położył kamień węgielny sukcesu dla niemieckiej dżinsowej mody.

Marka MUSTANG nie jest nadęta, ma drive i jest zawsze kreatywna. Dlatego nic dziwnego, że spółka MUSTANG jako pierwsza w Europie wprowadziła na rynek damskie dżinsy i spodnie sztruksowe, podobnie jak produkowała pierwsze dżinsy streczowe na świecie. Oferta obejmuje perfekcyjnie dobraną linię rekreacyjną, która uzupełnia gamę klasycznych dżinsów. Oferuje również buty, paski i akcesoria. MUSTANG to marka tradycyjnych wartości, pełna wspaniałych historii. Dżinsy, które produkuje, są tak szczególne, jak ludzie, którzy je noszą. Jak się mówi: Prawdziwy dżins dla prawdziwych ludzi.

Ta witryna korzysta z plików cookie, aby polepszyć doświadczenie przeglądania i zapewnić dodatkową funkcjonalność.

Zrozumiałem

Mustang

Outlet Arena Moravia
Hlučínská 1170
Moravská Ostrava

GPS:
49.8603172N,
18.2563325E

Zobrazit na 3D Mapě