fbpx
boxeur

Pn.-Ndz. | 10:00 - 20:00
+420 608 957 523
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.boxeurdesrues.com

Pokaż lokalizację

Boxeur Des Rues

„Boxeur Des Rues” jest marką zainspirowaną sportem walki savate, który jest rodzajem francuskiego boksu, łączącego w sobie elementy zachodniego boksu ze sztukami walki przywiezionymi przez francuskich żeglarzy z Dalekiego Wschodu i portów azjatyckich na początku XIX wieku. W oparciu o te techniki powstał styl walki, który był stosowany głównie w walkach ulicznych.

Później sztuka walki „savate” przeniosła się do nielegalnych klubów zapaśniczych położonych wokół doków najważniejszego, a także najdzikszego francuskiego portu, miasta Marsylia. Ze względu na duży poziom zawieranych zakładów zdefiniowano zarówno reguły pisane, jak i niepisane. Stąd pochodzi nazwa „Boxeur Des Rues“: prawdziwy sportowiec, który jednak urodził się i mieszka na ulicach. Istotą marki jest zatem mieszanka „ulicznej odzieży rekreacyjnej" i „sportowej“.

AKTUALNE RABATY I TOP OFERTA

Boxeur Des Rues

Sleva až 50% na vybrané zboží

Slevy
17. 8. - do wyczerpania zapasów

Využijte akční nabídku od značky Boxeur Des Rues a získejte slevu až 50% z outletových cen na vybrané zboží. Outletové ceny jsou samy o sobě vždy...

Do obchodu

Ta witryna korzysta z plików cookie, aby polepszyć doświadczenie przeglądania i zapewnić dodatkową funkcjonalność.

Zrozumiałem

Boxeur Des Rues

Outlet Arena Moravia
Hlučínská 1170
Moravská Ostrava

GPS:
49.8603172N,
18.2563325E

Zobrazit na 3D Mapě