fbpx
mapa

OUTLET ARENA MORAVIA

Skąd znasz Outlet Arena Moravia?

Ostrawa !!! Znajdziesz nas tutaj pod adresem Hlučínská 1170. Możesz jednak łatwo do nas dotrzeć z centrum i odległych części miasta, samochodem lub dostępnym transportem publicznym. Znajdujemy się niedaleko granicy z Polską i Słowacją, a dzięki przyjemnemu zjazdowi z autostrady często usłyszycie u nas nie tylko czeski. Możesz wygodnie zaparkować w outletie - nasz parking może pomieścić 800 samochodów i jest bezpłatny.

Unikalna koncepcja centrum. Dzięki niej w jednym miejscu znajdziesz wszystko, czego szukasz. AGD, słodkie słodycze, pachnąca palona kawa, drogeria, biżuteria, zegarki, okulary, wysokiej jakości buty do biegania, do pracy i na randkę, a także modne ubrania popularnych marek. Czy uszczęśliwisz siebie lub ukochaną osobę ze swoimi bliskimi? Oszczędź czas, przyjdź do nas. Jesteśmy otwarci codziennie od 10:00 do 20:00.

Modny. Ze świata mody interesuje nas tylko NAJLEPSZE! Żyjemy w modzie. W Outlet Arena Moravia z przyjemnością zainspirujemy Cię do tego, w co się ubrać. Dlatego organizujemy dla Ciebie różne ciekawe imprezy i super zakupy. Na przykład nasze Supercentra są już powszechnie znane!

Tani! Dzięki nam dobra luksusowe nie muszą być drogie. Gwarantujemy rabaty 30 - 80% przez cały rok.

Wyłączna reprezentacja marek. Polegamy na ich wyborze. Obecnie oferujemy 50 marek znanych na całym świecie. Na pewno wybierzesz.

Również dla Ciebie: wreszcie na północnych Morawach znajduje się również outlet! Ponadto mamy tutaj wysokiej jakości sygnał wi-fi, a nasze restauracje z jedzeniem zadbają o Twoje dobre samopoczucie. Mamy też place zabaw dla dzieci na świeżym powietrzu. Czy już wiesz, dlaczego warto robić zakupy w Outlet Arena Moravia?

Dołącz do nas! Twoje królestwo mody i stylu.

3D mapa sklepów

JAK DO NAS DOJECHAĆ

Adres Outlet Arena Moravia, Hlučínská 1170, Moravská Ostrava
GPS: 49.8603172N, 18.2563325E
Autobus nr. 32
Klienci mają do dyspozycji regularny transport autobusowy zapewniający połączenie z centrum miasta, które jest oddalone 10 minut jazdy.
Linia autobusu nr 32 podjeżdża bezpośrednio na teren Outlet Arena Moravia.
Rozkład jazdy autobusu nr 32 można znaleźć TUTAJ.
Autobus nr. 34, 56, 66, 281, 282, 283, 290, 292
Dojedź dowolną z tych linii autobusowych do przystanku Hornické muzeum. Stamtąd spacer do nas trwa tylko 5 minut.
Tramwaj nr. 8
Inną możliwość stanowi linia tramwajowa nr 8 – jej ostatni przystanek Hlučínská znajduje się w niewielkiej odległości od centrum (ok. 5 min).
Rozkład jazdy tramwaje nr 8 można znaleźć TUTAJ.
Autem można do nas dotrzeć najlepiej z ulic Slovenská a Hlučínská. Dla kierowców mamy ponad 800 BEZPLATNYCH miejsc parkingowych.

Pokaż na mapie

 

MAPA ZAKUPÓW 3D